Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iš Interneto

+6
Erika*
Gabija
morteyou
iewuxis
brigita69
Lolita*
10 posters

Go down

Iš Interneto Empty Iš Interneto

Rašyti by Lolita* Št. 09 20, 2008 2:38 pm

dėkite NAUJAUSIUS straipsnius susijusius su YVA iš įvairių naujienų portalų. Būtinai nurodykite svetainės adresą.
Lolita*
Lolita*
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 506
Age : 28
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-16

http://www.yvafc.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Lolita* Kv. 10 30, 2008 9:04 pm

Iš Interneto Natalijadu1

Natalija Zvonkė pasidavė jau blėstančiai kirpčiukų madai.

Prieš kelias dienas, išlipusi iš vonios ir pažvelgusi į savo atvaizdą veidrodyje, moteris griebė žirkles ir netrukus savo vyrą Deivydą Zvonkų jau galėjo pradžiuginti savo šukuosenos metamorfoze.

Nors jaunystėje „Yvos“ dainininkė dažnai eksperimentavo su savo plaukais, pastaruosius kelerius metus ji savo šukuosenos pokyčiais retai stebindavo gerbėjus. Kirpčiukų mada į Lietuvą sugrįžo prieš pusantrų metų. Tada viena po kitos Lietuvos įžymybės – Goda Sabutytė, Nijolė Pareigytė, Mia ir kitos žvaigždės – puošėsi kirpčiukais.

Galbūt N.Zvonkė išdrįs sekti Britney Spears pavyzdžiu ir nusiskus galvą plikai? „Su Britney Spears galima lyginti Mią, ne mane“, - šyptelėjusi atsakė Natalija.


Video reportažą galima išvysti:
http://klubas.lt/people/article.php?id=19078473
Lolita*
Lolita*
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 506
Age : 28
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-16

http://www.yvafc.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Lolita* Kv. 10 30, 2008 9:05 pm

Iš Interneto 121971ymlgv2gr4

Natalijos Zvonkės sesuo Kristina Ivanova jau šešta diena laikosi skysčių dietos. Bet ne todėl, kad sulieknėti norėtų. „Girdėjau, jog skysčių dieta puikiai valo organizmą. Ir iš tiesų jau kuris laikas geriau jaučiuosi", - tvirtina Kristina.

Viską galima daryti, tik reikia protingai, įsitikinusi naująją dietą išbandžiusi Kristina. Apie šį „stebuklą" ji sako sužinojusi iš savo bendravardės šokių kolektyvo „Tina Dance" vadovės ir įkūrėjos. „Kai skysčių dietos laikėsi Tina, į visą šį reikalą žiūrėjau skeptiškai. Tačiau kai išbandžiau pati, požiūrį pakeičiau".

Dietos esmė - gerti kuo daugiau skysčių. „Valgau vien trintas sriubas, geriu įvairias sultis, vaisių kokteilius. Labai skanu toks kokteilis: į kefyrą reikia įsidėti spanguolių uogienės, bananą ir viską išplakti", - receptais dalijasi Kristina.

Rezultatas - akivaizdus. Na, gal ne kilogramai - jų numesti kažin, ar tokia dieta pavyks - bet savijauta tikrai pagerės. „Prieš pradėdama laikytis šios dietos jaučiausi suvargusi, išsekusi. Dabar mane užplūdo energija. Numečiau kokius 2 kilogramus, bet ne tai svarbiausia".

Ar dar ilgai laikysis šios dietos, Natalijos sesuo sako nežinanti. „Planavau mažiausiai savaitę, bet žiūriu, kad man visai patinka. Turbūt mėginsiu ilgiau".
Lolita*
Lolita*
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 506
Age : 28
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-16

http://www.yvafc.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Lolita* Kv. 10 30, 2008 9:06 pm

Iš Interneto Zvonke20052fj4

Atlikėja Natalija Zvonkė praeitą savaitę viešėjo Turkijoje.

Moteris svečion šalin vyko darbo reikalais, tačiau tikėjosi atrasti laiko ir specifinių pirkinių paieškoms. „Buvau nusprendusi Turkijoje nusipirkti šinšilų kailinius žiemai. Lietuvoje jie nepaprastai brangūs, o ten juos galima įsigyti kur kas pigiau. Tikėjausi lagaminą pakrauti ir keletu maišų saulėgrąžų, kadangi ten jos nepaprastai skanios, tačiau nutiko taip, kad nė vienai akimirkai nebuvau išėjusi iš viešbučio teritorijos, todėl visų šių pirkinių teko atsisakyti“.

Vos keturias dienas viename iš Turkijos kurortų viešėjusi moteris prisipažino turėjusi tiek darbo, kad laiko apsipirkinėti tiesiog neliko.

„Mes tiek dirbom, o po to tiek ilsėjomės, kad tiesiog neišėjome iš viešbučio. Reikėjo nufilmuoti laidą, sudalyvauti keliuose vakarėliuose, todėl visą laisvą laiką skyrėme maudynėms ir saulės vonioms“.

„Turkijoje nėra daugiau ką pirkti apart kailių ir saulėgrąžų. Prieš metus iš ten parsivežiau tokią striukytę, tačiau ją teko pačiai taisyti: labai jau daug įvairiausių auksų, ornamentų ir detalių buvo. Grįžusi viską nukarpiau, nes buvo kažkokia klaikuma“, - pasakojo Natalija.

„Nieko, ne paskutinį kartą važiuoju, - optimistiškai mąstė moteris. – Kailinius dar tikrai spėsiu įsigyti“.
Lolita*
Lolita*
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 506
Age : 28
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-16

http://www.yvafc.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Lolita* Kv. 10 30, 2008 9:07 pm

Iš Interneto Img0696lv6

Ar girdėjai, kad Klaipėdoje atsidaro šokių studija YVA? Kviečiame visus gerai praleisti laisvalaikį. :smile: Šokis, muzika, gera nuotaika, judesys, bendravimas, TV filmavimai, scena – viską rasite pas mus. Šiuolaikinėje ir modernioje studijoje vyks šokių pamokėlės - nuo hip-hop iki disko. Lauksime visu norinčių...
Išsamesnė informacija ir registracija tel.: 8-607-88915
Kaina mėnesiui 100lt.
Lolita*
Lolita*
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 506
Age : 28
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-16

http://www.yvafc.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by brigita69 Pen. 11 14, 2008 5:42 pm

Zvonke ikalinta Egipte!
Antradienį iš Lietuvos į Egipto kurortą Hurgadą laidos „Paparacai" vesti iškeliavusi Natalija Zvonkė, atrodo, iš ten greit neišsikrapštys. Šiandien turėjusi koncertuoti Kėdainiuose, Natalija pirmą kartą gyvenime atšauks „Yvos" pasirodymą!
Penktą valandą Lietuvoje turėjęs nusileisti lėktuvas čia pasirodys tik praėjus geram pusvalandžiui po vidurnakčio, tad dešimtą valandą vakaro suplanuotą pasirodymą, deja, deja, teks atidėti geresniems laikams.
„Dariau viską, ką galėjau. Ieškojau skrydžių ir per Kairą, Amsterdamą, ir į Vilnių, ir į Kauną, bet nieko. Pirmą kartą gyvenime neatvažiuosim į jau suplanuotą koncertą, to nėra buvę iki šiol. Ir visos šitos problemos kilo tik dėl skrydžių perkėlimo", - sakė keturias dienas Egipte praleidusi Natalija.
Portalui Panele.lt N.Zvonkė tvirtino, kad kelionės organizatoriai prie koncerto Kėdainiuose žlugimo nei kiek neprisidėjo, o ir kaltų surasti neįmanoma. Neįmanoma visai taip pat, kaip ir „Yvos" koncertas rytoj Kėdainiuose. Neramus miegas laukia kėdainiškių neišvydus nei Zvonkės, nei „Yvos" šokėjų...
www.panele.lt
brigita69
brigita69
Super V.I.P Fanas
Super V.I.P Fanas

Pranešimų skaičius : 681
Registration date : 2008-09-30

http://yvosfc123.3forum.biz

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by iewuxis Pir. 11 24, 2008 5:10 pm

Idealus vyras pagal Nataliją Zvonkę
Informuokite apie klaidas Skaityti komentarus (5) Spausdinti
Klubas.lt
2008 lapkričio mėn. 24 d. 16:06
Klubas.lt (A.Solomino nuotr.)
Nors dainininkės Natalijos širdis jau daugiau nei penkerius metus priklauso tik vienam vyrui, Klubo.lt tai neatbaidė dar kartą prisiminti, kuo Lietuvos scenos primadoną sužavėjo tuomet „Bavarijos“ dainininkas Deivydas Zvonkus ir išsiaiškinti, kokiomis vidinėmis ir išorinėmis ypatybėmis turėtų sublizgėti vyras, apie kurį galima būtų drąsiai pasakyti – jis – beveik idealus!

Deivydo Zvonkaus „burtai”



Paprasti kerai, užburiantys kiekvienos moters širdį – tiesiog dėmesingumas – buvo ir Deivydo koziris. Natalija prisimena – draugystė su Deivydu jai atvėrė akis. „Atrodo, tai labai paprasti , moteriški dalykai, bet jie labai labai svarbūs. Aš skraidžiau kaip ant sparnų – mano buvęs vaikinas buvo kitoks, o Deivydas buvo itin dėmesingas – mažybiniai žodeliai, gėlės, švelnumas, sutikęs pabučiuoja, apkabina. Tai yra tokie paprasti dalykai, bet jie yra labai mieli, tokie, kurie leidžia jaustis saugiai ir labai mylimai. Tuomet net ir „Yvos“ merginos pastebėjo, kad aš ir pati sušvelnėjau“, - šypsosi Natalija.

Savybės, kurios žavi arba atstumia labiausiai

Sulaukusi šio klausimo, Natalija vėlgi pakartoja – jai, kaip ir, ko gero, kiekvienai moteriai – svarbiausia jaustis mylimai ir saugiai, o taip jaustis leidžia tik vienokia ar kitokia forma išreikštas dėmesys. Ir, žinoma, Natalijos niekada nesužavėtų kvailas vyras. Trumpiau tariant, dainininkę žavi atkaklūs, dėmesingi, protingi vyrai, o erzina ir atbaido – egocentrikai savimylos, tokie, kurie mato tik save, girdi tik save, o aplinkiniai žmonės jiems reikalingi tik tokie, kurių draugijoje jie gali atsiskleisti – pademonstruoti savo išmintį ar šaunumą.

„Labai puiku ir žavu, kai žmogus turi savo tvirtą nuomonę, požiūrį. Tačiau tai turi būti sritis, kurią tikrai išmanai ir gali argumentuoti. Ir labai erzina tie, kurie yra tokie užsispyrę, kad jų nuomonė yra visiškai nekeičiama. Jie net negali jos svariai pagrįsti, bet užsimerkę įrodinėja savo. Tai man atrodo labai kvaila“, - sako Natalija.

Pavydas

Graži, protinga, apsukri, žavi, išmintinga, žymi – atrodo, jog tokia moteris turėtų sulaukti begalės puikiausių vyrų dėmesio ir pasiūlymų, o jos vyras graužtis nagus, matydamas, kaip jo žmona ne tik nužiūrima nuo galvos iki kojų, bet ir kviečiama prie vyno taurės „užmegzti naują kontraktą“. Pasirodo, jog realybė kur kas kitokia, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Tikrai nesu tas medus, prie kurio vyrai lipte liptų – žinomų ir stiprių moterų bijo. Labai retas vyras prieis, užkalbins, nes bijo būti atstumtas. Tačiau jeigu kažkas parodo dėmesį, užkalbina, niekuomet neatstumiu, bendrauju, bet pagrindo kažkam daugiau nepalieku. Mūsų šeimoje yra tam tikros ribos, todėl nelieka vietos pavydui. Ir aišku, jei tos ribos būtų peržengtos – tikrai pavydėčiau“, - tvirtina Natalija.

Išvaizda

Vyrai „lūpdažiai“ – taip Natalija vadina vyrus, kurie ją atbaido. Tokie vyrai, pasak Natalijos, neišlenda iš soliariumo ir myli save taip, jog pradeda panašėti į moterį. Tačiau tokia dainininkės nuomonė nereiškia, jog vyras neturėtų užsukti į grožio saloną – anaiptol – Natalijai svarbu viskas – pradedant vyro svoriu, baigiant nagais.

„Vyras turi būti tvarkingas – jo nagai, batai ir visa kita. Jeigu vyras turi antsvorio ar yra beveik nutukęs – galiu paprašyti, kad susirūpintų. Vyras turi prisižiūrėti – reguliuoti savo svorį. Ką manau apie žemesnius? Gali būti, bet tikrai geriausia, kai vyras aukštesnis. Zvonkus yra šiek tiek aukštesnis už mane ir tai leidžia pasijusti tokiai mažytei šalia jo“, - šypsosi Natalija ir galiausiai priduria, jog išvaizda jai tikrai nėra vienas svarbiausių dalykų. Pasak Natalijos – vyras gali būti visoks – ir ilgaplaukis, ir trumpaplaukis, ir „neformalas“, ir solidus kostiumuotas berniukas – dainininkė dar kartą pabrėžia, jog svarbiausia – tvarkingumas ir, žinoma – protas.

Pokalbio pabaigoje Natalija pasidžiaugia, kad lietuviai vyrai – puikūs, skirtingi, todėl lietuvės turėtų džiaugtis, jog turi tikrai nemažą pasirinkimą: ,,Lietuvos vyrams tikrai viskas tvarkoj! Ir iš savos patirties galiu pasakyti, kad neverta draugauti ar gyventi su tuo, kurį norisi keisti – nepakeisi, nebent pakreipsi vienu ar kitu kampu. Bet ar būsi laiminga? Tada keisis ir kitos savybės. Manau, kad žmogų reikia priimti tokį, koks jis yra arba su juo nebūti“, - patirtimi dalinasi Natalija Zvonkė.
iewuxis
iewuxis
Super Fanas
Super Fanas

Pranešimų skaičius : 120
Age : 34
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-09-27

http://www.pikaso.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by morteyou Pen. 12 12, 2008 4:08 pm

Kūčių koncerto filmavime N. Zvonkė žadėjo atleisti Miai
Kol pirmadienio vakarą Rytis Cicinas LNK kalėdinio vakaro filmavime sau princesės ieškojo, antradienio vakarą TV3 televizija dalijo susitaikymo angelus. Šiltu koncertu TV3 televizija žiūrovus pasitiks kūčių vakarą. Gerumo kupinas koncertas palietė ir konfliktuose pagarsėjusias žvaigždes – buvo analizuojamas Natalijos Zvonkės ir Mios „karas“.

Įteikdami svečiams stiklinius angelus vakaro vedėjai Aušra Kilkuvienė ir Džiugas Siaurusaitis linkėjo susitaikyti ir Kalėdas pasitikti draugiškai. Buvo prisiminti ryškiausi metų konfliktai ir, kaip buvo tikimasi, prisiminti paskutinį kartą – per Kalėdas visiems reikėtų susitaikyti.
Komentuodama konfliktą su Mia, kai moterys susistumdė per Stano vestuves, Natalija Zvonkė sakė, kad Miai ji pasiruošusi atleisti, tačiau Mia turėtų suprasti savo klaidas. Galbūt net iki Kalėdų sulauksime šių atlikėjų susitaikymo?
Atleidimo ir susitaikymo angelus gavo ir Džordana Butkutė, ir kiti koncerto dalyviai. Scenoje savo dainas dovanojo neatpažįstamai subrendusios „Mokinukės“, Stano, Mantas Jankavičius, „Yva“, Eglutė Jurgaitytė ir kiti.

Jaukiame koncerte dalyvavo būrys žinomų atlikėjų ir ne mažiau garsių žiūrovų. Svečių gretose buvo ir prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas su žmona Kristina, visai netoliese prezidento koncerto klausėsi ir Marius Gelažnikas, Jūratė Bitinaitė, Andrius Kandelis su drauge ir kiti žinomi žmonės

Klubas.lt
morteyou
morteyou
V.I.P Fanas
V.I.P Fanas

Pranešimų skaičius : 291
Age : 30
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-11-27

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by morteyou Pen. 12 12, 2008 4:11 pm

Marijonas pamils Zvonkę - deja, tik televizijos pasakoje

Intriguojanti šventinė istorija „Kareivis grįžta namo“ – tęsiasi! Marijonas Mikutavičius, Veronika Povilionienė, Edmundas Kučinckas, Natalija ir Deivydas Zvonkai, „Pikaso“, „69 danguje“ ir daugelis kitų Lietuvos pramogų pasaulio atstovų dovanoja antrąją muzikinę „Kareivis grįžta namo“ dalį.

TV3 žiūrovų pamėgtoje istorijoje vaidinantis Marijonas Mikutavičius, namo grįžęs kareivis netikėtai sutiks iš Amerikos palikimo pasiimti į Lietuvą sugrįžusią porą – Kristiną, kurią vaidins Natalija Zvonkė ir Džoną – Ervino Peteraičio įkūnijamą personažą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Taip jau atsitiks, kad kartu su kareiviu liks tik Kristina. Dailią porą pamačiusi čigonė nuspręs išburti vyrui ateitį.
„Kareivėli, duok delną. Pabursiu. Aš visada sakau teisybę ir dabar pasakysiu. Pasakysiu, ar jūsų meilė bus amžina“, – siūlys čigonė.

Vyras priešinsis čigonės šnekoms, tačiau vėliau išgirs kai ką netikėta.

„Bus tavo gyvenime audrų, bet svarbiausia, ką matau, tu labai greitai sulauksi sūnaus“, – apsiskelbusi visada teisybę sakanti moteris pareikš Marijono personažui.

Klubas.lt
morteyou
morteyou
V.I.P Fanas
V.I.P Fanas

Pranešimų skaičius : 291
Age : 30
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-11-27

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Gabija Pen. 01 02, 2009 3:26 pm

Natalija ir Deivydas Zvonkai. Zvonkiukai bus jau kitąmet?

Bene ryškiausios šių metų pramogų pasaulio žvaigždės yra Natalija ir Deivydas Zvonkai. Per linksmą pokalbį apie šventes prisiminėme gražiausias Zvonkų Kalėdas bei dovanas. Beje, saldžioji porelė prasitarė, kad labiausiai po kalėdine eglute norėtų surasti... mažų Zvonkiukų.

Slaptas troškimas


„Šiais metais susitarėme, kad visos kalėdinės dovanos nebus brangesnės nei 50 litų, juk Lietuvoje ekonomikos krizė. Nusprendėme vieni kitiems dovanoti šiltus daiktus: pižamas, kojines ir pan. Tiesa, praėjusiais metais „Yva“ merginos man pridovanojo kojinių, tačiau jos buvo gana slidžios ir kartą teko nukristi nuo laiptų. Taigi šįmet reikės turėti kojinių su specialiu, lipdukais paklijuotu padu“, - šypteli Natalija Zvonkė. Na o Deivydas prisipažįsta, kad turi didelį kalėdinį troškimą, susijusį Natalija. Pasirodo, vyras tikisi, kad žmona jam pabaigs praėjusiais metais pradėtą megzti šaliką. „Pernai Natalija jį pradėjo megzti, tačiau jai truputį pristigo kantrybės ir ji šaliką man tiesiog nupirko. Todėl man būtų labai miela, jei Natalija baigtų megzti tą praėjusiais metais pradėtąjį. Tuomet aš būčiau pats laimingiausias sutuoktinis šioje žydrojoje planetoje“, - sako Deivydas, meiliai žvelgdamas į žmoną.

Dovanų - begemotas ar vaikai?

Paklausta, ką Deivydas yra netikėčiausio padovanojęs per Kalėdas, Natalija atšovė: „Demoną, mūsų katiną. Jis yra augintinis, kurį aš be galo myliu, ir neįsivaizduoju namų be jo.“ Mes provokuojame: „Jei buvo chalatų ir katinų dovanojimo metas, tai netrukus turi ateiti laikas ir dar kai kam...“ Zvonkus nusijuokia: „Greitai dovanosiu begemotą.“ Tačiau Natalija svajingai ištaria: „Labai norėčiau, kad po kalėdine eglute rasčiau Zvonkiukų. Tačiau, kaip matote iš mano pilvo, dar šįmet neišeis...“

Pokalbiui tęsiantis apie Zvonkų augintinį Demoną, Deivydas netikėtai paklausia savo žmonos: „Ką tu labiau myli - mane ar katiną?“

„Myliu jus abu. Bet katinu rūpinuosi labiau nei Zvonkumi. Ką tai galėtų reikšti mūsų santykiuose? Kad Deivydas ir pats gali savimi puikiai pasirūpinti“, - mano dainininkė, o jos Zvonkus tik nusijuokia ir sako, kad kol Natalija yra su katinu, jis nė kiek nepavyduliauja.

Nori atsiprašyti

Pasiteiravome saldžiosios porelės, ar jiems šiais metais buvo tokių dalykų, už kuriuos prieš Kalėdas vienas kito norėtų atsiprašyti.

„Kadangi mes esame visiškai nenormalūs, tai nuolat vis kažko prisidirbame. Bet juk taip įdomiau gyventi! Jei konkrečiau... Aš Natalijos noriu atsiprašyti už nereikšmingus buitinius konfliktus. Kartais susinervinu ne laiku ir ne vietoje. Lygiai taip pat ir mano žmonai būna. Man atrodo, kad santykiai be konfliktų yra ne santykiai“, - atvirai kalba Deivydas Zvonkus.

Natalija irgi turi už ką atsiprašyti savo sutuoktinio. „Be abejo, yra šiokių tokių niuansų, tačiau tai per daug asmeniška“, - nutyli atlikėja.

Nuogos mergos tradicijos

Paprašyta papasakoti, kaip iki šiol švęsdavo gražiausias žiemos šventes, Natalija susimąsto. Tačiau po kelių akimirkų prisimena, kad per Kūčias ji mėgdavo burtis. „Mes dažnai burdavomės. Reikėdavo apkabinti tvorą ir, jeigu pavykdavo rankomis apglėbti lyginį skaičių kuolų, vadinasi, šiais metais ištekėsi. Dar bandydavome mesti per namą batą. Į kurią pusę bato nosis atsisukdavo, iš tos esą ir jaunikis atvyks“, - pasakojo Natalija.
Netikėtai į pokalbį apie burtus įsiterpia ir Deivydas bei priverčia nusijuokti mylimąją. „Dar yra tokia tradicija, kad nuoga merga turi lakstyti aplink namą. Taip neva ji pagreitins vestuves“, - beveik juokais, beveik rimtai šneka Deivydas Zvonkus. Beje, vyras, kalbėdamas apie žiemos švenčių tradicijas, prasitaria, kad jam nė karto dar neteko rimtai vaidinti Kalėdų Senelio. Tačiau tokią užduoti kartą gavo Natalija. „Viskas vyko mano kaime, pas pusseserę. Apsivilkau raudoną apsiaustą, iš vatos pasidariau barzdą, pakeičiau balsą ir ėjau sveikinti vieno trejų metukų vaiko. Tačiau jis man griebė už barzdos ir sušuko: „Nataška!“ Taip ir baigės mano kaip Kalėdų Senelio veikla“, - juokiasi Natalija.



http://www.zmones24.lt/natalija-ir-deivydas-zvonkai-zvonkiukai-bus-jau-kitamet--3940.html
Gabija
Gabija
Super Fanas
Super Fanas

Pranešimų skaičius : 134
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-12-28

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Erika* Pen. 01 02, 2009 8:00 pm

Jeigu turite dar kokių naujienų,būtinai rašykit, idėsime i puslapi ; ) angeliukas
Erika*
Erika*
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 135
Age : 30
Miestas : fantazija
Registration date : 2008-09-16

http://yvafanai.puslapiai.lt

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Gabija Tr. 01 14, 2009 3:17 pm

Zvonkė: mane persekiojo maniakas

Esame įpratę matyti besišypsančias, dainuojančias ir kitaip mus linksminančias didžiąsias scenos žvaigždes. Klausomės jų dainų, žavimės ir džiaugiamės, kad visas pastangas atlikėjai skiria mums – gerbėjams. Bet ar visi gerbėjai būna mieli ir malonūs?

Neretai tėvų namų adreso, brolių vardų, kraujo grupės nežino net geriausi draugai, bet juos nežinomais būdais išsiaiškina karščiausi ir slapčiausi pramogų pasaulio įžymybių gerbėjai.

Ne viena Lietuvos žvaigždė jau priprato, kad gerbėjai, norėdami jų dėmesio, atlikėjus atakuoja skambučiais ir trumposiomis SMS žinutėmis. Neretai pasitaiko ir itin įkyrių gerbėjų, kurių atsikratyti padeda tik policijos pareigūnų įsikišimas.

Kartais nuolatinis įkyrių gerbėjų persekiojimas žvaigždėms pridaro nemalonumų, dėl kurių jiems tenka aiškintis savo artimiesiems ir aplinkiniams.

Natalija Zvonkė tikino, kad gerbėjų dėmesį pajuto jau seniai. Prieš kelis metus Natalija turėjo vieną gerbėją, atkakliai siekusį jos dėmesio: „Kartą koncertavau Klaipėdoje ir prie manęs priėjo gerbėjas, kuris deklamavo man eiles ir padovanojo sidabrinę širdelę su grandinėle. Buvau maloniai nustebusi, bet tuo pačiu ir išsigandusi, nes įsigijau gerbėją-maniaką, be paliovos siuntusį man laiškus, raginančius atvykti pas jį, ir gėlių.“

Atlikėjos karjerą lydi tik teigiami gerbėjai, bet prieš pusmetį viename koncerte ją ir kitas grupės merginas prieš koncertą klubo užkulisiuose aplankė netikėti svečiai, kuriais atsikratyti padėjo tik policija.

„Nors prie durų mus saugojo apsauga, pro jas įėjo trys, piršto storio auksinėmis grandinėmis apsikarstę stambūs skustagalviai, primenantys kalinius. Išsigandome, nes jie prigrasino apsauginiams, kad jei neišeis patys, juos išneš. Įžūlūs vyrai vadino mane „katyte“, o prieš einant į sceną, įteikė auksinę grandinėlę, liepdami dedikuoti jiems „Katyčių“ dainą. Visa laimė, kad netoliese buvo policija, kuri vėliau juos sulaikė ir išsivežė į nuovadą“, – pasakojo atlikėja.

Iš Interneto 97102675vg3



alfa.lt
Gabija
Gabija
Super Fanas
Super Fanas

Pranešimų skaičius : 134
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-12-28

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Viktorija* Tr. 01 14, 2009 7:11 pm

Festivalio „Slavianskyj bazar” direktoriaus patarimai pretendentams į „Euroviziją“ ir komplimentai N. Zvonkei

Iš Interneto File17452362_91b68485a11e3cf3f2

Sostinėje lankėsi
tarptautinio menų festivalio „Slavianskyj bazar“ direktorius Radionas
Bassas. Jau septynioliktus metus už didžiausio tarp slavų tautų menų
festivalio vairo stovintis vyras su Klubas.lt pasidalino mintimis apie
viską – organizacinius rūpesčius, festivalio užkulisius, pasaulinio
garso žvaigždes, paparacius ir net Zvonkę.


R. Bassas Lietuvoje stebėjo ir neseniai pirmą kartą Lietuvoje pastatytą miuziklą „Paryžiaus katedra“.


Kokį įspūdį paliko miuziklas „Paryžiaus katedra“?,,Paryžiaus
katedrą“ esu matęs, tačiau tai buvo kitų šalių pastatymai, kiti
dainininkai, todėl buvo labai įdomu išvysti lietuvišką variantą. Man
labai patiko, nors suprasti buvo sudėtinga, nes nemoku lietuvių kalbos.
Tačiau turėdamas galimybę pabūti ir repeticijose, žinodamas siužetą,
galiu pasakyti, kad miuziklas puikus. Labai profesionalūs dainininkai.
Kai kuriuos iš jų jau žinau seniai, pavyzdžiui, Eveliną Anusauskaitę
pažįstu jau daugiau nei šešerius metus ir žaviuosi matydamas, kokią
pažangą ji padarė. Man patiko visi dainininkai – jie visi yra
profesionalai ir, kad pasirodė gerai, buvo matyti iš publikos reakcijų
ir ovacijų. Publika labai palaikė dainininkus, išgyveno rodomą istoriją
labai stipriai ir, galima sakyti, aktoriai ir publika susiliejo į vieną
visumą. Puikus miuziklas ir dabar jau rengiame planus jį statyti ir
Baltarusijoje.
Šiemet festivalyje ,,Slavianskyj bazar“
susipažinote su daugiau nei keturiasdešimt dainininkų ir muzikantų iš
Lietuvos, ką manote apie lietuvišką estradą?
Šis klausimas
yra ir sunkus, ir kartu lengvas…. Manau, kad net neverta vertinti tokių
grandų kaip Virgilijus Noreika, „Vilniaus kvarteto“ profesionalumo. Kad
lietuviai yra tikrai labai aukštame lygyje, įrodė ir dainininkas
Donatas Montvydas, kuris per visą festivalio istoriją niekam nesukėlė
jokių, absoliučiai jokių abejonių, jog būtent jis turi tapti
nugalėtoju. Festivalio istorijoje ryškūs ir populiariosios muzikos
atlikėjai – grupė „Neo“, publikai labai patiko ,,Yva“. Man jos labai
gražios, jos tokios seksualios, kad net nepradėjusios dainuoti
užkariauja publiką! Tai scenoje ne mažiau svarbu – grožis, seksualumas,
įvaizdis. Manau, kad jūsų muzikinio pasaulio laukia labai didelės
perspektyvos – kalbu ne tik apie mažąją dainininkę Eglę Jurgaitytę.
Labai džiaugiuosi, kad į Vitebską kiekvienais metais atvyksta daug
lietuvių, nes vieniems kitus pažinti tik iš ekranų yra viena, o
tiesiogiai, tai yra neįkainojama patirtis visų šalių kultūriniame
gyvenime.
Per septyniolika festivalio metų susipažinote su
begalybe dainininkų. Vieniems šis festivalis buvo vienas iš daugelio
vykstančių visame pasaulyje, kitiems – tramplynas į muzikinį pasaulį.
Žvaigždės ir žvaigždutės – kurie iš jų kėlė didžiausius reikalavimus
festivalio organizatoriams?
Būna, būna visko. Ir viskas
priklauso nuo to, kokį protą ar protelį turi žvaigždės ar žvaigždutės.
Galiu pasakyti tik tiek, kad kuo didesnė žvaigždė – tuo mažesni ir
realesni reikalavimai. O, pavyzdžiui, kartais pasitaiko tokių iš
įvairių „žvaigždžių fabrikų“, kurios du metrai – automobilio..
užsiprašo. Nori, kad jas saugotų apsauga, o gyvendamos liukse jaučiasi
itin svarbiomis žvaigždėmis, nors už poros dienų jų jau niekas
nepasiges. Festivalio organizaciniai dalykai kur kas skiriasi nuo,
pavyzdžiui, pavienių dainininkų gastrolių. Kai dainininkas važiuoja į
gastroles – savaime daugiau dėmesio skiriama tam, kad būtų automobilis
ir taip toliau, o festivalyje juk dalyvauja šimtai dainininkų. Ir
žinoma, viskuo pasirūpiname ir festivalių metu. Va ir dabar su lietuvių
delegacijos vadove Jurga Anusauskiene dėliojame visas detales, kad
prasidėjus festivaliui nekiltų jokių klausimų.
Ir vis dėlto
galiu išduoti tuos dainininkus, su kuriais tikrai niekada nebūna jokių
problemų. Čia tik keletas svarbių pavardžių – Vaikulė, Miladzė,
Baskovas, Orbakaitė, Leontjevas, jie žino, ko atvažiuoja ir ko reikia,
kaip ir lietuviai - su jūsiškiais niekada nebūna jokių nesusipratimų ar
nesklandumų.
O kurios žvaigždės festivalyje pridaro didžiausių skandalų?,,Palyda
kuria karalių“, - taip galiu atsakyti į jūsų klausimą, nes tai lemia
visuma. Nenorėčiau minėti konkrečių vardų, bet pasitaiko tokių, kurie
specialiai kuria skandalus, o to nebūtų, jei ne jų prodiuseriai, juk
nuo jų priklauso labai daug. Dažnai savo darbą puikiai atlieka ir
žurnalistai, ne visi juk atvyksta rašyti apie meną – svarbu kas su kuo
miega ir panašiai. Todėl viskas priklauso nuo visumos.
Šių
metų festivalio ,,Slavianskyj bazar“ nugalėtojas – lietuvis. Kaip
manote, ko trūksta lietuviams, kad laurus pagaliau nuskintų ir
„Eurovizijos“ dainų konkurse?
Manau, kad lietuviai
„Eurovizijos“ dainų konkursą vertina pernelyg rimtai. Gal ir nereikėtų
taip tvirtinti, tačiau manau, kad ten nereikia tokių gerų balso duomenų
ir taip ištobulinto profesionalumo. Palyginimui pažymėsiu, kad
pavyzdžiui festivalyje ,,Slavianskyj bazar“ dalyvius vertina
profesionali žiuri ir tik jie sprendžia, kas verčiausias būti
tituluotu. Tuo metu ,,Eurovizija“ taip pat turi komisiją, bet sprendžia
juk liaudis, o namų šeimininkės toli gražu ar sugebės atskirti tikrą
profesionalumą. Žmonės vertina akimis, todėl „Eurovizijoje“ reikia gero
šou, reikia paveikslėlių – nuvažiavo „Lordai“ su kaukėm – buvo
pastebėti.
Kuris iš žinomų lietuvių dainininkų, jūsų manymu, yra tinkamiausias tokio formato konkursui?Sudėtingas
klausimas. Nemanau, kad ten turėtų važiuoti Donatas Montvydas ar
Evelina Anusauskaitė. Jie verti aukštesnio lygio konkursų. O kalbant
tarkim apie „Yvą“, kodėl gi ne??!!! Jokiais būdais nesakau, kad joms
tik ten ir dalyvauti, bet tai tokios šarmingos ir seksualios
dainininkės, dar trumpesnius sijonėlius ir pirmyn!
Viktorija*
Viktorija*
Moderatorė
Moderatorė

Pranešimų skaičius : 352
Registration date : 2008-09-25

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Gerda Kv. 01 15, 2009 3:07 pm

Iš Interneto Natalijalr1

Pasklidus kalboms, jog pramogų pasaulio atstovus užgriuvusi krizė garsiąją atlikėją privertė griebtis dar vieno verslo, pakalbinome pačią dainininkę Nataliją Zvonkę.

Keletas faktų

Gimė 1983 m. vasario 5 d.

Zodiako ženklas: Vandenis.

Diskografija: su grupe YVA išleido tris albumus („Berniukams", „Katytės" ir „Blondinės"), su vyru Deivydu Zvonkumi - albumą „Nesumeluota meilė".

Veikla: dalyvavo TV projekte „Šokių dešimtukas", vedė sezoninę laidą „Vasara su „Ambrozija", dabar laidos „Paparacai" vedėja ir kt.

Mokslai: KTU studijuoja statybą ir architektūrą.

Žmonės kalba, kad atidaryti dainavimo studiją jus privertė visuotinė krizė...
Apie save esu prisiklausiusi tiek gandų, kad įgijau imunitetą (juokiasi). Apkalbos mane seniai užgrūdino, todėl nekreipiu į jas dėmesio. Nors nesu milijonierė, mūsų namai ir automobiliai įsigyti išsimokėtinai, dainavimo studija nėra toks verslas, iš kurio pasipelnytum, juolab pralobtum. Esu iš tų žmonių, kurie negali būti be veiklos. Ši studija mums su Deivydu - būdas realizuoti mažas svajones. Man labai patinka dirbti su vaikais. O dėl krizės, tai jos dar labai nejaučiame. Visą sausį su grupe YVA kartą per savaitę turime po koncertą. Nelabai daug, bet negalime skųstis.

Ar dainavimo studija jau veikia?

Klaipėdoje mūsų šokių studija veikia nuo lapkričio, o dainavimo mokyklėlėje darbai turėtų įsibėgėti po pusantro mėnesio. Norinčiųjų yra nemažai, tad vasario 3 dieną skelbsime atranką, kuri vyks YVA šokių studijoje. Planuojame įkurti dvi popchoro grupes po dešimt vaikučių. Rengsime mažuosius rimtiems konkursams. Beje, mūsų studijos šokėjėliai jau turėjo galimybę pasirodyti per televiziją Kalėdų vakarą.

Ar pati mokysite vaikus dainavimo?

Yra žmonių, kurie geriau išmano, kaip mokyti, todėl jiems ir patikėjau šį darbą. Turime nuostabią dainavimo mokytoją diplomuotą specialistę Gintarę Valaitytę. Ji moka sudominti ir suvaldyti mažylius. Šokių moko profesionalus šokėjas Martynas. Mamos džiaugiasi, kad jų atžalos pačios prašosi į studiją, nereikia varu varyti. Vaikai labai noriai ruošiasi pasirodymams, nes talentingiausieji ir stropiausieji turi galimybę pakliūti į televiziją.

Būsite tik studijos vadovė ar?..

Nors labiau esu vadovė, abu su vyru aktyviai dalyvaujame šioje veikloje. Deivydas kuria daineles, aš mokau mažylius scenos judesio paslapčių, kaip save pateikti. Užsuku pažiūrėti ir į šokių repeticijas. Žiūrėk, vienas per mažai šypsosi, kitas pernelyg įsitempęs. Pamokau, patariu. Nors studiją lanko vaikai nuo trejų iki šešiolikos metų, man labiausiai patinka dirbti su pačiais mažiausiais. Jie tokie natūralūs, dar nesugadinti. Pamenu, per filmavimą studijoje vienas užsinorėjo valgyti krintantį sniegą (kvatoja).

Kaip visur spėjate?

Esu įpratusi gyventi pašėlusiu ritmu. Man geriau daugiau veiklos nei visai nieko neveikti. Jei atostogauju, trečią dieną jau spirgu, griebiu užrašų knygelę ir planuoju darbus. Kai nori, visur spėji. Ypač kai darai tai, kas patinka ir teikia pasitenkinimo. O jei iš to dar ir pinigėlių nubyra, nuostabu, bet ne tai svarbiausia.

Randu laiko ir ketvirtajam dabar įrašomam mūsų grupės albumui, kuris turėtų pasirodyti pavasario pradžioje. Jau turime keturias „nerealias" dainas, jas kuria Deivydas. Šįkart ypač esu reikli tekstams, daug ką taisau, nes noriu, kad viskas būtų tobula ir man patiktų šimtu procentų.


Šiemet būrėjai buvo negailestingi garsenybėms. Ar neišgąsdino jų pranašystės?


Kartą viena Sibiro šamanė išbūrė, kad dalyvausiu TV šokių projekte ir patirsiu sunkią traumą. Taip ir buvo. Gal iš tiesų mūsų ateitis kažkur jau seniai užrašyta, tačiau stengiuosi patikėti tik gerais dalykais. O man išpranašavo, jog šiais metais lydės sėkmė veikloje. Tiesa, vienas raganius sakė, kad lapkritį mūsų šeiminę idilę gali sujaukti blondinė.

Gal griebėtės moteriškų kerų, kad vyras nesidairytų į šonus?


Kerų nesigriebiau, pasitikime vienas kitu. Su Deivydu iš to tik pasijuokėme. O kaip bus, taip bus. Gerai pažįstu savo vyrą ir žinau, kad jam šeima labai svarbi. Dėl vienadienio meilės nuotykio jis visko nemestų. Esu tikra, kad neištikimybė mūsų šeimoje nebus skyrybų priežastis. Nebent iki gyvo kaulo vienas kitam atsibostume ir tarp mūsų neliktų nieko bendra.O anot raganiaus, jei gimtų vaikelis, Deivydas nepaliktų šeimos net dėl karščiausios pupytės (juokiasi).


Tai gal jau planuojate šeimos pagausėjimą?

Specialiai neplanuojame, bet vis dažniau pagalvojame, kad būtų laikas. Tačiau ne viskas priklauso vien nuo mūsų, kai kas yra ir Dievo valioje. Iš Interneto 636932

http://www.zmones24.lt/natalija-zvonke-vadovaus-dainavimo-studijai-4032.html
Gerda
Gerda
V.I.P Fanas
V.I.P Fanas

Pranešimų skaičius : 262
Age : 29
Miestas : Kaunas ;D
Registration date : 2008-12-30

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Gerda Pen. 01 16, 2009 3:04 pm


Kristina Ivanova: pirmiausia įeina krūtinė, o paskui Kristina


Iš Interneto Kristinuteso7


Vardas, pavardė: Kristina Ivanova.

Gimimo data, vieta: 1987 09 06, Kaunas.

Šeima, kurioje gimė: tėveliai - smulkieji verslininkai, turi vyresniąją seserį Nataliją.

Šeiminė padėtis: netekėjusi, turi draugą.

Karjera: Klaipėdos universitete studijuoja Visuomenės sveikatą, penkerius metus šoka grupėje „Yva".

Dabar grupės „Yva" lyderė Natalija Zvonkė ir jos mažoji sesutė Kristina yra geriausios draugės, tačiau vaikystėje mergaitės viena kitos negalėjo pakęsti.

Vestuvėmis dar nekvepia

„Natalija mane nuolat erzindavo, o mūsų kivirčai dažnai net ir muštynėmis baigdavosi. Keista, bet aš, nors ir jaunesnė, buvau vikresnė ir dažnai savo seserį prikuldavau", - pasakoja Kristina.

Natalijai nelabai patikdavo, kad visur tekdavo vestis seserį. „Mane vadindavo Prielipa. O namie iš manęs visus skanėstus atimdavo. Tuo metu „Snickers" šokoladukai buvo didelis deficitas. Mama nupirkdavo po vieną abiem. Natalija iš karto suvalgydavo, o paskui reikalaudavo ir mano dalies", - juokiasi Kristina.

Pastaruoju metu Kristina labai išgražėjo. „Pradėjau garbanotis plaukus - tai mane šiek tiek pakeitė. Bet iš tiesų esu labai laiminga, o tik laimingas žmogus būna gražus. Turiu viską, ko gali norėti mergina: mūsų grupei puikiai sekasi, esame nuostabi komanda, lyg trys sesutės, o ir meilės reikaluose viskas gerai", - šypsosi Kristina.

Matyt, neseniai nuvilnijęs gandas, kad Kristiną paliko jos mylimasis Vaidas, yra nieko vertas. „Net susipykę niekada nebuvome. Pajutau, kad tai mano žmogus. Apie vestuves šnekėti anksti, juk aš jauna, o mes dar net kartu negyvename", - šypsosi mergina.

„Dolce&Gabbana" jos nevilioja

Prieš mėnesį Kristina prasitarė, kad susigundė išbandyti skysčių dietą. Kaip sekėsi? „Tai ne dieta, o paprasčiausias organizmo valymas. Aš dažnai per mėnesį po dvi dienas geriu vien tik skysčius, o kas antrą dieną paskanauju želmenų sulčių. Tąkart nusprendžiau 10 dienų gerti vien tik vandenį, šviežiai spaustas vaisių sultis, vaisių kokteilius, valgyti trintas sriubas. Jaučiausi puikiai, paskui nesinorėjo jokio sunkaus maisto, palengvėjau dviem kilogramais. Nepateisinu jokių drastiškų metodų svoriui mesti. Man reikėtų atsikratyti dar keturių kilogramų, tačiau tai darysiu protingai. Nesu ir užkietėjusi sveiko maisto šalininkė - vakar valgiau bulvinius blynus ir dėl to nesijaučiu kalta", - juokiasi Kristina.

Kristinos sesuo žiniasklaidoje visada labai atvirai pasakoja apie savo pirkinius, jų kainas. Kodėl kuklinasi Natalijos jaunesnioji sesuo? „Et, pirkiniai, pirkiniai... Galiu pasakyti, kad jaučiu silpnybę lakuotoms rankinėms. O jei man koks nors daiktas labai patinka - į kainą nežiūriu. Bet savo išlaidas kontroliuoju. Ir Nataliją dažnai pabaru, kad per daug išlaidauja. Pamato „Dolce&Gabbana" ir iškart rankas tiesia. Jai reikia gero spyrio į užpakalį", - sako Kristina.

Zvonkė jai pavydi krūtinės

Kadangi Kristina sesers suburtoje grupėje šoka jau penkerius metus, honorarų dydžiu ji nesiskundžia ir tikriausiai jau ruošiasi pirkti butą? „Oi, ne! Čia tikrai ne ta veikla, iš kurios aš susikraučiau milijonus. Man tik 21-eri, esu studentė, turiu normalų automobilį, man netrūksta pinigų benzinui, maistui, drabužiams. Kelios mano studijų draugės irgi dirba, tačiau jos neuždirba tiek, kiek aš. Taigi gyvenu tikrai gerai", - sako Kristina.

Dažniausiai Kristinos žurnalistai klausia, ar ji nesijaučia esanti sesers šešėlyje. Per tiek metų turbūt atsibodo teisintis ir įrodinėti, kad ir mažoji sesuo ne iš kelmo spirta. „Taip, visiems iš eilės kartoju, kad nesijaučiu esanti Natalijos šešėlyje. Aš ją papildau, o ji - mane. Jei Natalija į koncertus važiuotų viena, ji namie paliktų pusę sceninių drabužių", - juokiasi Kristina Ivanova.

Natalija ne kartą gyrė sesers krūtinę ir netgi prisipažino, kad tai vienas iš tų privalumų, kurių ji pavydi Kristinai. „Galiu drąsiai ir atvirai pasakyti, kad mano krūtinė man labai patinka. Ji natūraliai didelė, graži. Dėl tos krūtinės man dažnai sako: „Pirmiausia įeina krūtinė, o tik paskui Kristina." Bet aš nepykstu, o tik dar labiau stengiuosi išryškinti savo privalumus. Komplimentų sulaukiu daug..." - neslepia Kristina.

Pasakyk ką nors blogo ir gero apie seserį.

„Natalija nuolat ką nors pamiršta, yra tikra cholerikė, su ja neįmanoma vaikščioti po parduotuves - visur bėga, lekia, tačiau Natalija labai skaniai gamina valgyti.

O apie Zvonkų?

„Mes puikiai sutariame, nors jis ir kitos planetos gyventojas. Tai meniškos sielos, šiltas, draugiškas žmogus, tačiau kaip vyras - ne mano skonio."

Iš Interneto Zvonkusfp8

Deivydas Zvonkus: Kristinos naktimis nesapnuoju

Deivydas (31) sako, kad, net ir norėdamas, nesugalvotų, ką blogo galėtų pasakyti apie žmonos seserį. „Ji be galo tvarkinga, atsakinga, organizuota. Nepakeičiama visose gyvenimo srityse ir, žinoma, labai graži moteris. Ant tokių žmonių ir laikosi pasaulis. Tik nepagalvokite, kad aš apie ją fantazuoju kaip apie moterį ar naktimis ją sapnuoju. Kristina man kaip sesuo", - sako Deivydas Zvonkus.

cheers http://www.zmones24.lt/kristina-ivanova-pirmiausia-ieina-krutine-o-paskui-kristina-3984.html
Gerda
Gerda
V.I.P Fanas
V.I.P Fanas

Pranešimų skaičius : 262
Age : 29
Miestas : Kaunas ;D
Registration date : 2008-12-30

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Gabija Pen. 01 23, 2009 9:15 pm

Natalija Zvonkė krištolą klijuoja pati

Sako, naujieji merginų grupės YVA drabužiai lyg du vandens lašai panašūs į tuos, kuriais scenoje puošėsi skandalų karalienė Britney Spears. Tik vargu ar šviesiaplaukė popkaralienė avėjo tokius prabangius batelius, kokiais į sceną Lietuvoje išėjo YVOS mergaitės. Jeigu jų lyderė ir batelių dizaino sumanytoja Natalija Zvonkė (25) būtų taupi, po kiekvieno pasirodymo bėgtų į sceną ir surinktų tai, kas nuo jų nubyrėjo. Juk ne bet kas nubyrėjo, o „Swarovski“ krištolas. Tačiau paprastai krištolą nuo scenos surenka valytojai, o po kiekvieno pasirodymo nukritusius jo gabalėlius Natalija ant batelių klijuoja pati. „Atsargai „Swarovski“ krištolo turiu pilną maišelį. Taigi klijus – į rankas ir bateliai vėl kaip nauji“, – žavingai šypsosi dainininkė, „Dainų dainos“ konkurse publiką nustebinusi „gyvu“ savo pasirodymu.


Iš Interneto 103f5be5wx7

zmones24.lt
Gabija
Gabija
Super Fanas
Super Fanas

Pranešimų skaičius : 134
Age : 29
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-12-28

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by kristina7 Pen. 02 20, 2009 8:06 pm

Dainų daina“ - „69 danguje” viršūnėje, „Yva“ – dugne
Po antrojo „Dainų dainos“ konkurso paaiškėjo, kad į finalą keliauja - „69 danguje”, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas, „Saulės kliošas“ bei Jono Čepulio ir Skirmantės duetas.
Šie atlikėjai kartu su praėjusią savaitę pirmajame pusfinalyje triumfavusiais Sasha Son, Karinos Krysko ir Milanno duetu, Linu Adomaičiu, Aurelija ir Dariaus bei Violetos duetu kitą šeštadienį varžysis dėl pirmos vietos bei teisės Lietuvą atstovauti šiemetiniame „Eurovizijos“ konkurse.
Po „Dainų dainos“ antrojo pusfinalio tarp visų dalyvių, neperžengusių antrojo pusfinalio barjero, ko gero, prasčiausiai turėjo jaustis prieš porą dienų gimtadienį atšventusi Natalija Zvonkė – „Yvos“ trijulė liko pačiame pusfinalio dalyvių dugne.
“Yvos” pasirodymas neturėtų nuvilti šios grupės gerbėjų – Natalija Zvonkė, pritariant gyvai grupei, neprašovė pro šalį. Į lėktuvo stiuardeses įsikūnijusios „Yvos“ merginos savo būdingu stiliumi pakraipė klubus, privertė šyptelėti ne vieną televizijos žiūrovą. Nors priedainis ir neblogai įsimenamas, tačiau negali neužkliūti pats kompozicijos primityvumas, tai turbūt ir gali pakišti koją „Yvos“ panelėms.
kristina7
kristina7
Super Fanas
Super Fanas

Pranešimų skaičius : 123
Registration date : 2008-12-12

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Snaige* Pen. 03 13, 2009 10:47 am

faini straipsniai Smile
Snaige*
Snaige*
Aktyvus Fanas
Aktyvus Fanas

Pranešimų skaičius : 47
Age : 28
Miestas : Šiauliai
Registration date : 2009-03-12

http://sirdeliufc.top-forum.net/

Atgal į viršų Go down

Iš Interneto Empty Re: Iš Interneto

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume